KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14076304
nr 1407 6304
Sven Erik Johansson
(1925-2020), Sverige
Oljemålning, "Fjärran alla". Signerad, daterad -59. Olja på pannå, 24,5x28,5, yttermått inklusive ram: 33x37 cm
Sven Erik Johansson, svensk bildkonstnär född 1925, död 2020.
måndag 5 juli 2021
kl 19:10:12
Sven Erik Johansson
Läs mer om Sven Erik Johansson